اطلاعیه

سومین دوره جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری

۰۴ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۶ کد : ۱۰۴۹۴ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۰۷
سومین دوره جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری از ۲۱ تیرماه برگزار می‌شود. برای مشاهده خبر به آدرس (https://iau.ir/fa/news/۳۲۳) مراجعه کنید.

اطلاعیه پیش دفاع 

1-  سومین دوره جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری از ۲۱ تیرماه برگزار می‌شود. برای مشاهده خبر به آدرس (https://iau.ir/fa/news/323) مراجعه کنید.

2- در راستای برگزاری سومین دوره جلسات پیش‌دفاع دانشجویان مقطع دکتری تخصصی به اطلاع می‌رساند که انتخاب رشته /گرایش توسط دانشجویان در گام ششم پروپوزال دکتری الزامی است.

3- در راستای برگزاری سومین دوره جلسات پیش‌دفاع متمرکز ویژه دانشجویان مقطع دکتری تحصیلی، به اطلاع می‌رساند که واحدهای دانشگاهی فقط تا ساعت 15:30 روز چهارشنبه مورخ 9 تیرماه 1400 زمان دارند تا اقدام به بررسی مستندات پیش‌دفاع دانشجویان کرده و پروپوزال آنها را به مرحله 9 سامانه‌ی پژوهشیار منتقل کنند. چنانچه تغییری در این زمانبندی انجام شود، از همین روش اطلاع رسانی خواهد شد. ضمناً صرفاً دانشجویانی قادر به شرکت در این پیشدفاع هستند که یکسال از تاریخ تصویب پروپوزال آنها گذشته باشد. 

دانشجویانی که در مرحله 9 قرار داشتند و در پیش دفاع گذشته شرکت نکردند، برای انتخاب رشته/گرایش باید به مرحله 6 بازگشت داده شوند. این دانشجویان باید در سامانه درخواست پشتیبانی ثبت کنند.

4-  دانشجویانی که برای آنها در پیش‌دفاع‌های گذشته عدم کفایت ثبت شده است ، با رعایت زمانبندی بالا می‌توانند در پیش دفاع آتی شرکت کنند.

همچنین 14 تا 16 تیرماه هم به عنوان زمان رزرو دانشجویان متقاضی شرکت در سومین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز تعیین شده که دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سامانه وادافا به نشانی http://vadafa.iauec.ac.ir تاریخ و زمان موردنظر خود برای برگزاری جلسه پیش دفاع متمرکز، رزرو کنند.

کلید واژه ها: اطلاعیه پیش دفاع


نظر شما :